Zde se nacházíte: Home > ČSO/Birdlife > Info pro členy
Podkategorie:

Informace pro členy ČSO

Kategorie: Info pro členy

Rozšířená podzimní členská schůze konferenčního typu proběhne o víkendu 25.–26. 11. 2017 v prostorách galerie Sladovna v jihočeském Písku (bod 1 na mapě). Začátek schůze je plánován na 10:00.

Kategorie: Info pro členy

picO víkendu 13.-15. 10. 2017 se bude konat tuzemská členská exkurze, při které navštívíme Tovačovské rybníky a jezera, Záhlinické rybníky nebo Přírodní park Hostýnské vrchy. Na exkurzi jsou stále ještě volná místa!

Kategorie: Info pro členy

Hledáme náhradu za odcházejícího kolegu, který je zodpovědný za funkčnost databází a na nich postavených aplikací (web, android) pro sběr dat o ptácích (Faunistická databáze ČSO vč. specializovaných modulů) a za přípravu nového webu ČSO (Wordpress).

Programátor u nás není pouhý stroj na kód, ale někdo, kdo vyvíjí produkty, které se používají, a do velké míry rozhoduje o jejich posunu vpřed.

Kategorie: Info pro členy

picK sehrané dvojici Klára Hlubocká a retrívr Sam přibyl v úterý 20. června další parťák. Tím se stalo sedmitýdenní štěně Chesapeake Bay retrívra z chovatelské stanice Libami. Psovodka projektu PannonEagle Life Klára ho vybrala na základě výsledků vlastních testů a doporučení chovatelů a zároveň pro něj vybrala i jedno ze jmen navržených fanoušky ČSO. Psí kluk, který bude vycvičen pro hledání otrávených nástrah a jejich obětí, kterými se stávají často vzácní a kriticky ohrožení dravci, dostal jméno Victory (Vítězství).

Kategorie: Info pro členy

Evropská unie zažívá velkou krizi. Mnohé z nedávných událostí, jako je volba Velké Británie opustit EU, ústavní krize některých členských států nebo nestabilní ekonomika spojená se zvolením Donalda Trumpa za prezidenta USA, změnily historii a přivedly Evropu na rozcestí. V dubnu předložil předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker Bílou knihu o budoucnosti Evropy, včetně pěti scénářů pro následné diskuse o našem budoucím směřování.

Následující ...


    © Česká společnost ornitologická 2002-2017
    Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce. ISSN 1803-6791